Digra Photography
Afspraken:
Betalings- en annuleringsafspraken
Rechten en plichten
Tarieven van de fotoshoots
Betaalregeling Bruiloft
Voorbereiding zakelijke fotografie
Links:
Gratis fotowedstrijd Fotocrowd
The Phoblographer
Fotoblogger, het laatste nieuws
Fotografie nieuws
CANON Nederland
The art of Buidling
Een fotoshoot op het strand. Glamourfotografie, Loveshoots en meer.
Digra Photography heeft het druk deze zomer met fotosessies op strand.
Model, Glamour, Portret, Loveshoot, bikini en zelfs nokini photoshoots op het strand van Scheveningen, Zandvoort of Hoek van Holland
Op iedere vrijdag, zaterdag of zondag van 07.00 tot 10.00 uur en vanaf 18.00 tot 21.00 uur.
Waarom op die tijden? Het licht is dan mooi zacht qua kleur EN op het strand is het heerlijk stil en rustig. Zeker in de ochtenduren. Ideaal dus om ongestoord een prachtige fotoserie van u te kunnen maken.
Fotosessie op het strand. Ja dat is super leuk. Wat vind je leuk om te doen? Wil je een bikinishoot, modelshoot, nokinishoot of een loveshoot met je geliefde aan het Nederlandse strand? Het kan allemaal. Alleen of met je geliefde. Vroeg in de ochtend is het strand leeg en kunnen er prima fotoshoots worden uitgevoerd. Het licht is zacht omdat de zon nog maar net opkomt. Een mooi moment om een fotosessie te doen. Liever een sessie plannen later op de dag? Dat kan natuurlijk ook. Alles kan.
Belangrijkste is dat je het nu ook doet en met ons een afspraak inplant. Alles begint met het invullen van het contactformulier….